Kocaeli Tasarım Firması

Kocaeli Tasarım Firması

Kocaeli İç Mimar Firması olarak mağaza ve ev içi mimari tasarımlarda anahtar teslim hizmet vermektedir. Kurumsal firmalarla çalışmakta olup, Mekanla ilgili keşif yaparak sonra 2d ve 3d tasarım proje sunumu ve uygulama olarak büyük hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra fuar standı, avm standı, ayriyeten açılacak firmalar için logo tasarımı yapmaktayız, Teknik tasarım, yerleşim planı gibi site planlama, vaziyet planlama, peyzaj, botanik tasarım, yanı sıra metraj gibi teknik ve görsel konularda da hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızda yapıyı kullanışlı ekonomik ve iç mimar firması olarak amacımız sadece hayal etmek ve önermek değil sadece doğanın ne yaptığını ve yapacağını da keşfetmektir önemli olan. Mekanlarda, İçtenlikli, özgün ve son derece bireysel bir tasarım öngörüyoruz.

İç mimar mekan tasarımlarımız dünyanın birçok ülkelerinde ya özgün, modern malzeme ve detayları barındırır. Bu yüzden sıradan dekor sanatı uygun hale getirerek ortaya tasarımdan daha çok eser bırakmayı hedef hali ise, Türkiye'nin kurumsal ve özel sektör olarak hizmet veren önemli sayılı firmalarında anahtar teslim uygulama la hizmeti vermekteyiz. A dan Z ye anahtar teslim iş yaparak uygulama yaptığımız gibi ihtiyacınıza yönelik ise sadece bir kalemde de hizmet Beklentilerinizi karşılayarak en iyi şekilde analiz edip siz ve müşterilerimize konforlu, kullanıcı odaklı sade ve özgün bir mekan tasarlayabiliriz.

Kocaeli Tasarım Firması olarak Her tür ve ölçülerdeki projelerinizin, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak 3 boyutlu görsellerini size değerli müşterilerimize sunup ve onayınız doğrultusunda, uygulama çizimlerini hazırlayarak, ofis, mağaza, cafe, bar, restaurant ve fuar standı gibi tasarımları ve uygulamalarında sizlere tam bir profesyonel destek ve hizmet veriyoruz. Projelerinizde isterseniz sadece tasarım, isterseniz uygulama ya da isterseniz tasarım, uygulama olarak hizmet verebiliriz. Firmamızın Prensibimiz dürüstlük ve sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek. Bunun içindir ki sizin tasarladığınız projeleri gece gündüz özveriyle çalışarak hazırlamaktayız. Siz müşterimizin hayatlarını kolaylaştırıp, kendinizi rahat, huzurlu mutlu hissedeceğiniz mekanlar yaratıyoruz. İç Mimarlık Firması Olarak hizmetlerimizden faydalanmak için sosyal paylaşım ortamlardan takip edip internet sitemizden bizi ziyaret edebilirsiniz.

25.1.2017