Spa ve Fitnees Tasarım Uygulaması

Spa ve Fitnees Tasarım Uygulaması

Sakarya İç Mimarlık Firması geleneksel anlamda sadece bir ofis değil, tasarım ve uygulama alanında da farklı projelerin yer aldığı bir üretim alanıdır. Evinizde istediğiniz yere istediğiniz gibi dekor çalışmaları yapan ekiplerimiz, sizlere en uygun ve en iyi bir şekilde görünecek her göreni kendine hayran bırakan dekor olarak en iyi iç mimar ve dekor üzerine uzman ekibimiz, sizler için en iyi tasarımı sunacaklardır. Kalite Asla şansa bırakılmaz ve tesadüf değildir. Biz bu ilkeyle yıllardır yol almaktayız. Kocaeli İç Mimar Firması olarak yaptığımız en kaliteli şekilde yapmaktayız. Türkiye’de tasarım uygulama sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız işlerinde en iyi araç ve gereçleri kullanmaktadır.

Mekanlarınızı size özel bir hale getiriyoruz. Hayallerinizin ötesinde geçip, konforlu, göz alıcı bir mimariye dönüştürüyoruz iç mekanlarınızı sizler için vazgeçilmez bir ortama çeviriyoruz.

İç mimarlık tasarım uygulama olarak  Projelerimizi yapmadan önce sizinle fikir alışverişinde bulunmaktayız. Önceliğimiz işi yapmak değil sadece sizin isteklerinizi yapmaktır. Yaşam alanınızı istediğiniz gibi mimarisini büyük bir titizlik ve özen ile yapmaktayız.Spa merkezleri ve fitness salonları yanı sıra, proje konuları özelinde farklılaşan projelerde ve uzmanların bir araya geldiği bu alanda birikim ile uygulama alanını bir üretim ortamında buluşturmayı amaçlanmaktadır.Spa alanı içinde bir kapalı, bir açık havuz, bir adet ortak hamam, sauna, buhar odaları, dinlenme gibi alanları bu örnekleri çoğaltabiliriz bunları düzenlenebilir sizlere daha rahat bir ortam sunabiliriz. Fitness, spam merkezi olarak tüm iç dekor tarafımızdan tasarlanmış olup sizinle birlikte fikir alış verişinde bulunarak ve üretim takibi yapılarak hizmetinize sunulur. Kocaeli İç Mimarlık Firması olarak SPA alanı, gibi farklı tekniklerle mekanın mimari karakterini güçlendirmek gerekir su ile tedavi etme temel prensibine dayanan uygulandığı merkezlerdir. Çoğu zaman ise fitness alanı, olarak tanımladığımız alanlar açık-kapalı yüzme havuzları ile birlikte kurgulanırlar. Bu alanlarda kullanılabilecek ürünler, bu alanların yeterli seviyede aydınlanmasını sağlanmalıdır. Onun için Sakarya İç Mimarlık Firması olarak bizi takip etmek istiyorsanız ve bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız www.orvela.com.tr ziyaret ederek inceleyebilirsiniz ve faydalanabilirsiniz.

25.1.2017